Czym to się je?

Jestem Jakub, pochodzę z Gdańska, obecnie mieszkam w Warszawie, zajmuję się w życiu tym i owym, o czym się wkrótce, czytelniku, przekonasz. Mam naturalny talent do spotykania dziwnych ludzi, równie nietypowe rzeczy mi się też zdarzają jakoś same, bez mojego udziału bezpośredniego. W międzyczasie też podróżuję, pracuję i ogólnie sobie radzę, co będę tu sporadycznie opisywał. Polecam opcję „Follow” bo za diabła nie będzie się tu nic pojawiało regularnie.

Zacząłem pisać tego bloga jako poradę, informację i sprawozdanie z Erasmusa w jednym, kiedy korzystając z uroków życia studenckiego i oferty edukacyjnej w UE, wybyłem z naszego kraju na rok akademicki 2011/2012 za granicę (a tak konkretnie to do Antwerpii, tej w Belgii) i w związku z tym chciałem obalić parę mitów związanych z Erasmusem, a także parę, jak mniemam, potwierdzić.

Rok później udało mi się zakwalifikować na program wymiany zagranicznej, tym razem w ramach praktyk. Wyjechałem na kilka miesięcy do zaprzyjaźnionej już organizacji pozarządowej w Belgii, gdzie zajmowałem stroną administracyjną i organizacyjną pewnego szkolenia oraz analizą orzeczeń i dokumentów organizacji międzynarodowych.

Obecnie kształcę się, mimo posiadanego magistra, dalej, i prawdopodobnie jeszcze chwilę będę. Ponieważ Warszawa jest dla mnie przede wszystkim miejscem pracy, będę pisał dopiero jak z niej wyjadę. Taki urok tego bloga. Będę pisał tylko, gdy będę poza obecnym miejscem zamieszkania (gdzie by ono nie było).

Miłej lektury!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s